| amykool a întrebat:

Va rog sa-mi raspundeti repede. am intors ecranul calculatoului cu susunjos si nu stiu cum sal intorc inapoi

Răspuns Câştigător
| tiger123 a răspuns:

Dai clik dreapta pe deskop si dai la Grapichs option-rotation-normal Plzzz Funda!

10 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

In cazul asta ma intreb cum ai scris intrebarea...laughing

| ryuu a răspuns:

REZOLVARE.Il intorci cum a fost initial, doar, daca postezi intrebarea la categoria corecta. Nu la "Benzi desenate". Mult noroc.

Răspuns utilizator avertizat
| bladd a răspuns:

Fi serioasa.Cum l-ai facut asa il repari. Fara suparare dar aceasta intrebare ar trebui pusa la categoria "Tehnologie". Mult noroc. (###)

| maite1998 a răspuns:

Asa cum ai intorso intoarceo inapoi.

| amykool explică (pentru maite1998):

Am gasit, de fapt era alt + sageata in sus

| tiger123 a răspuns (pentru amykool):

Depinde de winows la mine este asa cum ti-am zis ca mi sa inimplat si mie tot la fel