| 4Tuning a întrebat:

Deci va.roooog raspundeti repede! majucam pe laptop si dintr-o data apare ecranul albastru si scrie sus in dreapta ceva cu ca a fost o problema la disppay is da restart singur ai dupa aia cu welcome apare ecranul negru si sse vede doar moyaeul si dqca daula start task managerpot sa ymblu pe el dar nu stiu ce sa fac... va rooooooooooog! raspundeti repede

8 răspunsuri:
| baiatuucupizzza a răspuns:

E de la hard l-ai trantit?

| Isabella95 a răspuns:

Trebuie sa il reformatezi

| 4Tuning explică:

Multumesc

| 4Tuning explică:

Dar alta rezolvare.u exista?

| SkyDiavlos a răspuns:

Deci stiu ca ecranul albastru insemna,, Crash'' Dupa cum am inteles e ceva problema cu pc tau, Reinstaleazati Windosul! Si ai grija sa-l instalez, s-ar putea ca nu e instalata placa video, Doar atat ai de facut sa reinstalezi windosul!

| AnonimIlluminati a răspuns:

Exact,reinstaleaza windows-ul.Am avut un prieten cu aceeasi problema:o imagine albastra cu scris alb sus in coltul stang.trebuie sa-l reinstalezi si nu-ti mai instala jocul ala din nou deoarece `mananca` placa video. daca ai avut noroc sa scapi doar cu reinstalarea windows-ului esti super.un prieten a trebuit sa schimbe si placa video si placa de baza.sau mai ai o sansa sa-ti mearga jocul:poate placa video nu era instalata corect!

| Boacă_Andrei_1994 a răspuns:

Blue screen! ar trebui sa incerci sa ii refaci windowsul

| bogdy112_8100 a răspuns:

Schimba windowsu