| piscutzesipetreceri a întrebat:

Vreau povesti amuzante (ma plictisesc). Incep eu:

Eram la ziua mea.Eu si cu inca 3 fete trebuia sa facem nu stiu ce incantatie ca sa fim "elementele naturii" (normal ca era o stupizenie, dar hei eu eram sarbatorita si trebuia sa stau cu lumea corect? big grin). Asa mie imi era foarte, foarte, foarte rusine ca daca veneau baietii ma temeam ca o sa rada si eu sunt rusinoasa foc.Asa eu am zis repede ca buna ziua:
-Putem sa ne grabim?
Am spus incantatia care era una de la TV. Dar, la ultimul vers au venit baietii iar eu am iesit din formatie si am zis:
-Fetelor asta e o tampenie!

La pregatire la engleza, profa noastra de engleza ne lasa singuri sa facem exercitii (noi facem pregatire cu prrofa de engleza) si cand pleaca din camera noi ne prostim si radem la un baiat super-amuzant.Si acolo, este cel mai gras baiat din clasa. Zice baiatul super-gras lui super-amuzant:
-Eu am "muschi"!
-Da, tu ai grasimi nu muschi! (zice baiatul amuzant)

Răspuns Câştigător
| Ziiziii a răspuns:

Eu am muschi! da tu ai grasimi nu muschi laughing rolling on the floorlaughinglaughing)))))) ce tare eeeeeeeeeee

3 răspunsuri:
| piscutzesipetreceri explică:

Stiu nu-i asa?

| piscutzesipetreceri explică:

Acu va rog sa-mi suneti intamplari super faine si amuzante

| Yummi a răspuns (pentru piscutzesipetreceri):

Tias povestirolling on the floor) da ai dat deja fundita