| Audrey123 a întrebat:

Ce faze amuzante vi s-au intamplat la scoala? La noi e super amuzant! Cand eram in clasa a 5-a mergeam in excursie cu alta clasa de a 6-a si in autocar la un moment dat se facusera liniste deplina si unu de a 6-a din spate incepe:"Umbrela lu' mama ta" si tot autocarul radea si dirigintii se uitau la el surprinsi! Sau tot in autocar dupa ce plecasem de la McDonalds castigasera unu o papusa Barbie si o baga in pantaloni si trece diriga pe langa el si ii spune "Vad ca esti in calduri!" si a murit tot autocarul de ras! Sau avem un prof de desen super tare (nu asculta manele si ii mai injura pe astia din clasa in ora).De exemplu eram in ora si in spate ascultau astia Satra B.E.N.Z si eu stau in prima banca dar profu' zice langa mine "Sa-i ia draq du golani!"Si dupa ce trece profu, am ras toata ora sau ultimele saptamani de scoala ne scoate pe teren si incep astia sa asculte manele si domnu' le mai arunca cate o minge in cap! Sau cand dam tezele este o liniste in clasa si incep sa spunem rugaciuni si trece profa de religie pe langa usa si inra si spune aveti toti cate un 10 ca va rugati inainte de ore! Si am ras cu toti! Sau asculta astia muzica in clasa cu prostii si intra profa de religie dansand! Sau in ora de mate il asculta profa pe unu mai agresiv din clasa si mai sensibil de genu' lui si trebuia sa spuna echer dar spune in loc "Ecler" si de atunci asta ii este porecla! Sau tot el il fugareste pe unu cu scaunul prin clasa si incepe sa planga in ora de istorie ca il bate masa!laughing) Intr-o ora de istorie vine sora geamana a profei si ne-a inrebat ce vrem de craciun si astia au inceput sa indruge tot felul de prostii si vine unu si zice :"Ultimul album a lui Florin Salam"! Sau in ora de muzica il asculta pe Shaormel(un coleg gras si cam hiperactiv) si nu stie si ii spune profei ca a avut de invatat la istorie 7 regi si ne-a bufnit un ras pentru ca era pe dinafara de tot si la istorie ii spunem profei sa il asculte din cei 7 regi dar a meritat 2 ala! Este o faza in ora de muzica nu vine profa dar vine mama ei si incepe sa ne asculte si cum noi suntem afoni mai avem 2-3 colegi la cor tot ne-a pus 10! Sau avem un coleg care e cam gay si ii place sa cante si sa se uite la serialele turcesti! Si incepe asta in ora de muzica "Ecoute,Ecoute,ecoute moi!" si ne bufneste rasul sau il injura cei din spate! Sau in ira de romana avem un coleg care crede ca fetele sunt invidiate de profesori degeaba si el e superior si il facem fata! Sau o suna profa de romana pe mama unuia din clasa si da pe spiker dar noi auzim si masa zice:"Doamna,daca e prost ca tacsu'!" si noi murim de ras! Sau in ora de biologie ii asculta si astia canta "Morena,Morena, Morena!" si profa rade cu noi! Sau cand invatam angiospermele si am avut test din ele astia au scris numai prostii! Si tot asa! Sau in ora de informatica astia se uita la filme! Si zice profu':"Ora s-a terminat, puteti iesi"! si incep astia :"TACI MOSULE CA E MOMENTUL PRINCIPAL!"Si facem caterinca! Sau la engleza ii asculta profa pe aia prosti si incepe sa injure in engleza profa!laughing)Si tot asa!

1 răspuns:
| Allen1999 a răspuns:

La noi in excusie la Brasov un coleg avea petarde si leo puscat in cada de la pensiune