| TheToxicNightmare a întrebat:

Pentru mine, daca imi place un film, in vise iese ca un cosmar adica de exemplu:Imi place filmul Ratatouille si am vizat aseara ca eram la ora de engleza si ca era ziua gatituluilaughing iar doamna s-a gandit sa facem acel film(sa jucam ca im filmul acela)si doamna a avut nevoie de cam 12 elevi si noi suntem in clasa 25, apoi doamnaa ales copii:

-personajul principal(Remy):un baiat de la noi din clasa
-baiatul nepriceput(Linguini):un baiat cu care ma cert in fiecare zi(tot din clasa)
-alti bucatari:alti baieti
-seful bucatar(Skiner):alt baiat
-tatal lui Remy(DJango):alt baiat
-fratele lui Remy(Emile):alt baiat
-femeia bucatar(Colette):eu bine inteles
-si multi alti
Dupa dupa aia am exersat ce am exersat pana cand eram pe scena bineinteles si eram la faza aia cand se pupa(gretos!)si facand acolo ce trebuia m-am trezit brusc si am vazut patura in brate, dar ce m-am speriat!
Voua vi-s-a intamplat asa ceva?

Răspuns Câştigător
| juniper a răspuns:

Nu, dar tu iti controlezi visele si le poti schimba cand vrei happy Stai linistit a fost doar un vis.

3 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Eu am o solutie: vizioneaza filme de groaza si sigur vei visa frumos.

| Mjdolhfi a răspuns:

Dalaughingam visat-o pe directoare ca ma certa...si in ziua aia chiar ne certaselaughingsau multe faze de genu

| kukubau a răspuns:

. cata imaginatie fratee