| Anablondyi a întrebat:

Am fost impreuna cu un baiat 1 an. El nu a insistat sa facem sex...sau ce vor baietii in general:-J era baiatul perfect pentru mine...si intr-o zi am decis ca trebuie sa o facem! El mi-a propus ziua si locul, dar tot timpul amanalaughingiar acum nu mai suntem impreuna si nici atunci nu ne-am mai vazut de cand i-am spus eu ce vreau sa fac cu elwinkingwinkingCredeti ca din cauza faptului ca eu eram virgina ne-am despartit?laughing)credeti ca nu stia sa dezvirgineze o fata?laughing))pare comic. dar vreau sa aflu parerea voastra laughingDAU FUNDAA!:*

Răspuns Câştigător
| ALEXANDRA1356 a răspuns:

Pai, nu este vorba de `stiinta`big grin
Acum depinde de fiecare baiat in partehappy.
Poate s-a simtit "hartuit".laughing si nu s-a simtit pregatit pentru asta.+ crezand ca daca tu i-ai cerut asta, s-a simtit penibil.(probabil credea ca vrei sa razi de el, sau dupa vei povesti totul prietenelor tale...etc.big grin )
__________________________________________
Ar fi o varianta si ce ai zis tu, dar mi se pare absurdhappy
Poate ii este rusine de corpul sau.big grin
Ii poti propune sa o faceti seara, pe intuneric.happy.[este foarte romanticlove struck] - asta daca va impacati happy
Bafta>big grin

11 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nu.sa dezvirginezi o fata e aproape acelasi lucru cu a face sex cu una dezvirginata deja. diferenta este ca trebuie sa fii mai romantic.

| Romancutza a răspuns:

Nu, nu cred ca este asta.Nu sa simtit in largul lui. Poate ca luyi i-a fost frica sa o faca, sau sa-ti faca tie ceva rau(poate durea ). Oricum si-a facut-o cu mana luilaughing

laughingTu ar trebui sa o faci cand esti pregatita, poate ca el nu a fostlaughinga vrut sa vada daca tu esti disponibila sa o faci.

Ar trebui sa o faci noapte, ceva romantic, doar eprima data, si nu trebuie uitat, am dreptate?

Pwp scumpa.kiss

| zuzu a răspuns:

S`ar putea:d
dar nu cred.
probabil ca ii ea teama.sa nu te fac sa suferi sau ceva de genu` xD
sau nu stiuthinking
nu ti-a spus mootivul despartirii raised eyebrows?big grin

| Anablondyi explică (pentru zuzu):

Nu,nu spus, m-am trezit deodata singura, iar el cu altawinking

| Anablondyi explică:

Nu eu i-am propus laughing) dar nici el laughing)am hotarat eu ca am chef pentru ca il iubeam prea mult straight face

| GaGy a răspuns:

Intreba-l pe el laughing

| esk9 a răspuns:

Nu cred ca de asta... poate ii era rusine de un anumit lucru

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ii era frica ca vei ramane insarcinata sau alte chestii. Si pe deasupra, poate chiar a fost stanjenit ca o fata i-a propus sa faca sex, cand de fapt baietii propun prima si prima data.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma rog te poti duce la el si sa ii zici sa treaca pe latine pe acasa sa ii arati ceva care nu poti rezolva singura si sa devi romantica sa incepi sa il pipai...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca-i vina ta, ci vina lui

| thejasonx a răspuns:

Trebuia sa fie si el Romantic!
Sa Aiba curaj ca nu il manca nimeni,,
parerea mea...big grin