| danyelalbu a întrebat:

Vreau sa-mi spuneti ce credeti despre anime-ul Yu Yu Hakusho ca sa stiu daca are rost sa il continui.

Răspuns Câştigător
| Eallscriellca a răspuns:

Yu Yu Hakusho, ce vremuri, este printre primele anime-uri vizionate. Nu regret ci chiar vreau să retrăiesc serile pierdute vizionând acest anime. Cu peste 100 de anime-uri "la bord", pot să constant că este printre cele preferate mie. Poate ai mai auzit expresia:"vechi dar bun" în felul acesta îl pot caracteriza, chiar dacă sunt 17-18 ani de la apariție încă este considerat un anime valoros. A fost considerat cel mai bun anime ai anilor 94' și 95' deci a avut acel ceva ce l-a făcut să merite acest titlu. În concluzie, te sfătuiesc să îl continui pentru că, spre sfârșit nu vei regreta. Vizionare plăcută!^^

3 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

De acolo s-a inspirat creatorul din dragon ball

| MaliciousDeath a răspuns:

Meh,e bun, dar l-am urmarit cu multi ani in urma, cand n-aveam cine stie ce pretentii de la grafica.Acum nu l-as mai urmari.
Dar daca ti s-au parut cat de cat interesante episoadele pe care le-ai urmarit pana acum, da-i o sansa.Actiunea creste considerabil cand ajung in Lumea Demonilor.

| neca a răspuns:

Da merita, bla bla bla e un clasic bla bla bla sa invechit ca un vin bun, acum treci si uitate