| HallyKity a întrebat:

Doar intrati si spuneti-va parerea, vreau sa stiu daca merita sa continui cu chestia asta http://georgyonlinebooks.wordpress.com/

5 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Mie unul imi place blog-ul, eu zic ca merita tongue

| BlueStar12 a răspuns:

Sigur merita asa ca ar trebui sa continui.Am primit mesajul tau dar nu am putut sa iti raspund tot prin mesaj pentru ca sunt utilizator junior pe TPU.
Spor la scris si in continuare happy

| PussicatDolls a răspuns:

Hei,Georgy,cred ca ne asemanam mult happy Si mie imi place sa scriu.Am scris o poveste de 102 pagini si tot n`am terminat`o. love struck Eu zic ca blog`ul merita. happy Si merita sa-l continui pentru ca putini au sansa asta de a scrie.Se naste unu` la un milion asa(metaforic vorbind) kiss Continua! Lasa frau imaginatiei, ca poti ajunge sus, chiar foarte sus happy` Succes mult si sper sa reusesti! love struck

| BlueStar12 a răspuns (pentru PussicatDolls):

Oau,bv tiehappy am incercat si eu de 2 ori sa scriu: odata cand asteptam sa apara urmatorul volum dintr-o carte si nu aveam rabdare asa ca am inceput sa creez propria mea continuare, si a doua oara pur si simplu mi-am imaginat eu o poveste sau ma rog de fapt e ceea ce am crezut eu ca ar putea urma dupa filmul cu phineas si ferb in a doua dimensiune si nu stiu cam cat de bine e dar macar incerc big grin de fapt imi place sa desenez dar scrisul e asa ca sa imi exprim hmm imaginatia in cuvinte sau ceva de genul

| HallyKity explică (pentru BlueStar12):

Multumesc mult BlueStar12 si stiu ca este diferita dar cum ai zis si u am vrut sa o fac asa cum as vrea eu :d nu sunt Stephenie Meyer laughing un junior mik si eu acolobig grin mi-ar placea sa citesc si ce ai scris u P.S si mie imi place Phineas si ferbbig grin
si ca sa aflii mai multe, pe blog ti-am raspuns la comentariu unde ti-am postat o scurta descriere a intregii mele povesti. Sper sa iti placahappy