| criss007 a întrebat:

Spuneti si voi un anime gen yu yu hakusho sau naruto gen actiune dar saaiba si ceva drama dau fundita::::::::::::::

Răspuns Câştigător
| infinity3 a răspuns:

Cauta-le happy si zi-mi daca ti-au placut : Bleach, Beelzebub si Highschool dxd

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| criss007 explică:

Le-am vazut deja foarte tari animele

| infinity3 a răspuns:

Frate aici cred ca ai gasit omul potrivit laughing, deci cred ca ti-ar placea Bleach, deci e super tare, Beelzebub iar e smecher si de curand urmaresc un anime Highschool dxd, cauta-le si spune-mi daca ti-au placutwinking

| Mihoc_Bogdan_1996 a răspuns:

Incearca "inuyasha", e tot un desen in japoneza foarte interesant. M-am uitat mai demult la el, recomand!