| Ctiberiu a întrebat:

Http://blogulutibi.blogspot.ro/ - spuneti-mi ce credeti, sa continui sau nu?

3 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Momantan nu prea ai continut pe blog sa imi pot face o parere happy Problema cu vizitatorii e mai complicata, trebuie sa ai un continut care ii atraga si in plus trebuie sa fie si foarte bine optimizat site-ul, doar asa vei reusi sa ai un numar mare de vizitatori. Continua oricum, nu ai nimic de pierdut.

| Luiza45 a răspuns:

Mie mi se pare ca ai inceput cu drepptul. E bie sa cunosti bolgger-ul.din partea mea niste imagini sau intamplari amuzante ar fi bine-venite. Nu lasa o parere negativa sa te opreasca orice ai auzi tu sa continui.

| Ctiberiu explică:

Adevar e ca eu am mai avut bloguri in trecut si nu au mers din cauza ca nu am avut nici un vizitator sad Multumesc pentru raspuns happy Mai astept pareri!