| HallyKity a întrebat:

Http://georgyonlinebooks.wordpress.com/

Doar intrati si spuneti-va parerea, vreau sa stiu daca merita sa continui cu chestia asta

7 răspunsuri:
| AstralConfessor a răspuns:

In ce sens draga mea sa comtinui?

| HallyKity explică (pentru AstralConfessor):

Sa scriu ma departe

| AstralConfessor a răspuns (pentru HallyKity):

Parerea mea este ca ai stil si talent, nu-l lasa sa se risipeasca. happy subiectul nu-i pe gustul meu, insa este destul de comercial si cred ca ai face bani frumosi.
Succes.
ps- ar fi o onoare pentru. mine daca ai dori sa ma tii la curent. id-ul meu este: astral_confessor@yahoo.com

| claudiav a răspuns:

Din moment ce tie iti place, ce mai stai pe ganduri? E modul tau de a o spune. Super. Go on.

| fetizadiferita a răspuns:

Eu una zic ca merita
m-am apucat sa il citesc si chiar e foarte reusit

| HallyKity explică (pentru fetizadiferita):

Mutumesc multhappy

| HallyKity explică (pentru fetizadiferita):

Multumesc multhappy asta inseamna foarte mult pentru mine happy