| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu un anime cu putine episoade, si grafica extrem de buna. grafica sa fie gen Kuroshitsuji, povestea gen Zankyou no terror, dar sa fie si romance-Kamisama, dar nu comedie. Daca imi da cineva un anime asa, are tooooaaate multumirile mele si ce mai vrea el *minte* laughing
Funda!

Răspuns Câştigător
| Croampa a răspuns:

Deci imediat termin amnesia( incearca-l)!
in legatura cu grafica buna ar fi urmatoarele: bleach, deadman wonderland( asta se potriveste cerintelor tale), tokyo ghoul happy

si inca un anime fain care e super iddea e parasyte! big grin

sper ca te-am ajutat! big grin

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Amnesia l-am vazut, la fel si tokyo ghoul, dar incerc pe celelalte. Mersi.
Bleach nu-mi place. happy

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai vazut Amnesia?

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Daaaaaa....Shin e cel mai tare.

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Hmm... mie imi place de Toma si de Ukyo( aaaaa, Ukyo love struck )

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Toma ar fi pe locul 2. SHiiiinn...
Realizezi ca Ukyo e baiat, si tu la fel, si e malefic. Bine, alta personalitate a lui. Dar chiar daca nu arata, Eroina ramane cu Shin.

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba nu e sigur nimic, dar vedem cand apare sezonul doi, daca apare... sad

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

De anul trecut ma rog sa apara si nimic.
Tu nu intelegi ca Ei doi sunt protagonistii? Si inainte sa se loveasca la cap, ei se placeau, si ai vazut OVA-ul?

| Croampa a răspuns (pentru anonim_4396):

Are OVA? thinking

| anonim_4396 explică (pentru Croampa):

Da logic ca are. cauta-l. Si ramane cu Shin si punct. laughing

14 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| iYuuki a răspuns:

Psycho Pass
Pandora Hearts
Btooom!
Code:Breaker
Darker than Black
Hakkenden: Touhou Hakken Ibun
Hakuouki
Noragami
Shinrei Tantei Yakumo
Sword Art Online
Tegami Bachi
Zetsuen no Tempest