| Muzză a întrebat:

1) Am acordat din greseala un vot "inteligent" persoanei de dedesuptul celei careia voiam sa i-l acord. Ce pot face, cum sa-l anulez?

2) Desi am raspuns la mai multe intrebari si asta e a doua intrebare pe care o pun, pe profilul meu apar 0 intrebari si 0 raspunsuri, dar cand dau pe acel "0" imi arata de fapt raspunsurile si intrebarile. Iar la puncte scrie 0 puncte (230 in ultimele 7 zile). Cum se poate asta? Am scris si adminilor dar inca n-am primit un raspuns. Ce trebuie facut?

Răspuns Câştigător
| Graphee a răspuns:

1. Dacă ai acordat respectivul vot deja, nu mai poţi să îl anulezi. Dacă doar ai bifat sub 'inteligent', şi nu ai dat click pe acel "V", practic nu ai acordat votul.
2. Am observat că azi ţi-ai făcut contul, nu te speria cu 0 întrebări, 0 răspunsuri, 0 puncte. Mâine când se va reactualiza pagina, ţi se vor vedea nr. răspunsurilor, nr. întrebărilor, nr. punctelor. De asemenea mâine, dacă vei avea activitate pe site, vei creşte acest nr. al răsp ş.a. Dar mâine ţi se vor vedea doar respectivul nr, de ex '230', dar poimâine din nou se va reactualiza pagina.

Sper că ai înţeles.
Numai bine.
Pentru mai multe detalii, accesează acest site: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente.

1 răspuns:
| ioanaCUTU a răspuns:

Nu se poate lua dar se poate spune spune-i ca l-ai dat votul gresit dar spune-i frumos va intelege