| Twddy a întrebat:

1.Cine stie jocuri online ( nu de baiteti ) cum ar fi :OurWorld, SuperSecret, ClubPenguin, Miss Bimbo, Panfu, Pandana.

2. Daca stiti vreun joc online unde sa ai : masina, bani, job, iubit, copii etc. gen sims; spuneti-mi.

DAU FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| Alina2day4u a răspuns:

Este un joc IMVU, scrie pe google sa vezi daca de ce e vorba dar trebuie sa il downloadezi bine da e super jocul happy

8 răspunsuri:
| MBG a răspuns:

VSide, IMWU, Lady Popular, Stardoll si apropo sunt baiat si totusi nu dau jocuri uratewinking happy big grin

| Chrystyne a răspuns:

Mai este IMVU trebuie sa il descarci de pe net in calculator. E super jocu iti gaantez ca la download e fara virusi si merita descarcat. E ca un fel de Ourworld dar e 3D.
Uite site-ul:
http://www.imvu.com/signup/index.php

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady popular

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ar fi oloko dar e in limba germana si este cu animale, acolo vorbesti cu ceilalti, iti faci prieteni, cumperi mobila si haine, te faci membru si multe alte chestii... sper ca ti-am fost de folos happy

| Twddy explică:

Scuzati-ma de baieti.

| nyco_6584 a răspuns:

Imvu(e taresi nu trebuie downloadat)Lady popular