| MysticWayz a întrebat:

1.Cine stie jocuri online ( nu de baiteti ) cum ar fi :OurWorld, SuperSecret, ClubPenguin, Miss Bimbo, Panfu, Pandana.
2. Daca stiti vreun joc online unde sa ai : masina, bani, job, iubit, copii etc. gen sims; spuneti-mi.
DAU FUNDITA!

3 răspunsuri:
| Jadis a răspuns:

Incearca SocioTown

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stradoll

| Anghelocic a răspuns:

Www.twinty.ru acolo ai casa iubit chiar te poti saruta cu el poti sa pleci in baruri te plimbli prin orase este Berlin London si inca unul da l-am uitat poti sa pleci in magazin dupa cumparaturi sa mergi la plaja si sa te scalzi si chiar sa arati striptiz si multe altele