NOname
| NOname a întrebat:

1. Dacă completând un chestionar, având posibilitatea să alegi mai multe opţiuni, ai ales doar una, înseamnă că toate celelalte pică?
2. Dacă ai putea să alegi acum maxim 2 din 3, dintre:
- vacanţă la mare
- vacanţă la munte
- vacanţă la ţară
Ce ai alege?

34 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Eu aşa cred; din moment ce ai mai multe opţiuni şi ai posibilitatea de a alege mai multe, alegând doar una îţi pronunţi antipatia faţă de celelalte, nu?
2. Locuiesc în Bacău, deci nici foarte aproape de munte, nici de mare. Depinde în ce toane sunt. După un an obositor de şcoală şi eforturi fizice şi psihice, câteva zile la ţară sunt binevenite, la fel şi la munte. Fără mare pentru mine, vacanţa n-are sare şi piper, mai ales că mătuşa mea locuieşte acolo şi nu o văd decât de două ori pe an. Dar în momentul de faţă simt că a trecut perioada de plajă şi, ca să mă conformey întrebării, aleg ţară şi munte. Vacanţă plăcută în continuare!

| ancutzika27 a răspuns:

1.Da
2.Munte

| TboomOllie a răspuns:

1. Nu...nu exista un raspuns corect sau gresit., se refera doar la parerea ta
2. vacanta la mare si la tara...dar nu la acea tara unde sunt alimale si gospodarie...ci unde este aer curat si libertatehappy

| MeAgain a răspuns:

1)Nu mereu;
2).vacanta la tara.