| anonim_4396 a întrebat:

Ce ai alege dintre o vacanta la mare si una la munte?

12 răspunsuri:
| lunarwolf a răspuns:

La munte.
Nu sunt o fire sportiva,insa cine nu se da in vant dupa o drumetie in varful muntelui sau o plimbarica prin padure ca sa inspiram aerul proaspat al brazilor? =p~

Detest discotecile,muzica proasta si cocalarii care se afiseaza pe-acolo. Nici amatoare de facut plaja nu sunt. La urma urmei,si la munte poti face plaja admirand un peisaj de vis, nu-i asa?happy
La mare prefer sa ma plimb si sa fac poze artistice la malul marii. In rest, nimic.

Sper ca ti-am fost de ajutor.

| Kqzu97 a răspuns:

Munteelove strucklove struck...tu?tongue

| TheLastDancer15 a răspuns:

CLAR cea la mare!

| mefree2fly a răspuns:

Vacanta la mareeeelove struck distractie,discoteci,soare, apa, nisip love struck

| Sally06 a răspuns:

Mareeee:X

Răspuns utilizator avertizat
| ArinaMK a răspuns:

Mareeeeee~~~~~~

| Smileee607 a răspuns:

La mareeee :d

| Mariinaa a răspuns:

Buna happy!

As alege o vacanta la munte, deoarece sunt de parere ca am mai multe lucruri de vazut acolo decat la mare, atmosfera e mai placuta.Copaci, poate un izvor... iarba verde [depinde si de perioada.]...Tu ce-ai alege?

Numai bine!

| DaianaPiersicutza a răspuns:

Mare si anul viitor munte :X! Cel putin eu vreau sa merg in Spania la mare happy

| Feiticeira a răspuns:

Vara e mai placut la munte, e mai racoare, mai putin aglomerat, mai ieftin, si aerul e mai curat. Dar depinde ce iti place tie.

| Lauryca_1740 a răspuns:

Eu as alege o vacanta la mare...pentru ca de munt m-am saturat