| darctron a întrebat:

(1) Salutare TPU, ce părere aveți despre teoriile alea noi despre prezicerile bibliei și ale lui Nostradamus, despre o apocalipsă de morți umblători și canibali (zombie), am citit că CDC (centrul de boli nu știu ce) a publicat un articol in care le spune oamenilor să se pregătească de așa ceva: https://www.google.com/......bi-1462735
Eu unul nu prea cred așa ceva pentru că un om cu o gaura in inima nu mai poate umbla nicăieri deoarece nu mai circulă sângele și fără sânge stai pe loc.
Cică Nostradamus a spus că un om de știință rus va lansa o epidemie de genul, dar la cât armament deține fiecare țară, mai mult de 2 săptămâni nu durează balamucul.
In plus cine ar vrea o viață atât de stresantă ca aia din filme cu zombie, rușii par să aibă multe alte probleme pe cap

1 răspuns:
| RobertMoon a răspuns:

Astea sunt povesti la care pun botul fraierii. Din punct de vedere fiziologic nu pot exista zombie, iar asta pune punct la tot.