| frumusikaubita_7133 a întrebat:

3 din prietenele mele spun ca Hannah Montana e cea mai tare...Eu cred ca e Proasta. Voi ce credetistraight face?

12 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Cati ani ai? Iti zic un lucru.eu am 13 ani.si nu stiu de unde esti... dar nu conteaza...eu la varsta mea...nici macar nu vorbesc despre Hannah Montana cu prietenelelaughing...nu inteleg... ce treaba avem noi cu ea? Ce e ea atat de importanta? Eu cred ca e o dovada de inteligenta ignorarea eiwinking.

| fluturas a răspuns:

Ce crezi si uhwinking

| juniper a răspuns:

Mie imi place muzica ei, dar in rest e cam increzuta, egoista si mereu "perfecta".

| Pho3nix a răspuns:

Doua nopti la rand am visato din cauza intrebarilor de pe TPU in legatura cu ea.

| marry a răspuns:

M-am saturat sa se tot vorbeasca despre eastraight face

| Orannginna a răspuns:

Eu cred ca nu ar fi trebuit sa postezi intrebarea. Pe bune, daca tot nu'ti place, de ce mai ai nevoie de o parere? Sunt gusturile tale si atat, punct.

| sTeFaN. a răspuns:

Daca mai aud numele asta pe site innebunesclaughing. De la Tom and Jerry ati trecut la Hannah Montana?laughing. Bravo voua.

| Tabii. a răspuns:

Nu esti singuralaughing si prietenele mele o consider suuperlaughing, dar mie mi se pare jalnica si in legatura cu "inelul puritatii" ea de fapt nici nu mai este virgina si a facut un avortwinking. Ciao.

| marsy a răspuns:

Eu cred ca hannah Montana e pn cei mai mici. care le place. se se rida. de prostiile facute big grin
poii... nu am asa impresie rea despre ea.

Dar prea multe intrebari despre ea pe TPU... tongue

| Munchkin a răspuns:

Proastă...nu ştiu dacă e, dar răzgâiată...cu siguranţă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred asa:
1. Esti mai destupata la minte decat prietenele tale.
sau
2. Esti la fel ca ele, iti place Hannah Montana, da' ai pus intrebarea asta pe TPU ca sa te dai mare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt de acord cu bent0108; x
Mie una bleah... nu imi place. Macaroana asta e sub orice frecventa laughing