Cei mai activi useri din categoria Conversaţii pe 8 Decembrie 2025 sunt:
Va placut formatia O-zone?
Cu ce program se poate filma ecranul calculatorului?
Va rog ajutati-ma! Azi-noapte am avut un vis ciudat! Eram la o inmormantare, iar mortul era chiar mama mea, iar cand trebuia s-o duca spre groapa a inviat! Iar apoi a parut o mare adunare de nste animale...? (mai mult)
Ce inseamna de la tastatura "Scroll Lock" unde si cind se foloseste, pentru raspuns inteleg si simplu ofer funda.
Cum e corect? O telecomanda, doua… telecomanda. Telecomande, telecomenzi? http://somnulescu.com/2010/08/12/o-telecomanda-doua-telecomanda/ Ia vedeti :)
Cui i s-a mai intamplat sa ii fie refuzata intrebarea?
voi credeti in vrajuri? in blesteme?/? eu de fapt nu cred, dar m-a blestemat cineva si inca si vrajuri ne-au facut cineva casei noastre, niste vecini invidiosi. Familia mea nu crede in astfel...? (mai mult)
De ce va temeti cel mai mult in viata?
Vreau si eu niste ideei cu numele ciprian de id de messenger sau cu derivate de la numele ciprian
De ce sunt atrase unele fete, femei, de sexul oral? Ce vad ele in sexul oral? Poate fii un fel de instinct al subconstientului? Dau fundita pentru raspunsul cel mai relevant.
Ati accesat http://www.TPU.ro/conversatii/v-ar-placea-sa-se-puna-si-categoria-filme-printre-categoriile-celelalte-am-observat-ca-exista-categoria-muzica-asa-ca-de/? Eu spun ca e o idee buna. Ba mai...? (mai mult)
Care a fost cea mai grea alegere pe care a trebuit s`o faceti? [Fara funda]
Cum sa ma vopsesc daca sunt creola...cum mi-ar sta bine in afara de bruneta deoarece ma arata matura?
Dacă ai afla că câştigi mai mult decât Mr. President Băse, ai fi mai fericit? Uite un calcul simplu:Traian Basescu lucreaza 16 ore pe zi, 6 zile pe saptamana plus 4 ore duminica. Adica, fix 100...? (mai mult)
Credeti ca unele persoane de pe TPU pun intrebari numai ca sa se afirme, sa iasa in evidenta sau chiar sunt interesati de acele intrebari pe care le pun?
De ce "uitam" ce facem sau ce spunem cand iesim de sub influenta alcoolului? Cu toate ca in momentele cand suntem sub influenta lui spunem si facem multe. Mult mai multe decat daca nu am fi "ametiti"?
Vreau sa va spun ca am gasit intamplator pe net un site CASHFIESTA de pe care trebuie sa downloadezi un programel mic, pe care il lasi pornit in timp ce faci la calculator altceva.Acesta are un omulet...? (mai mult)
Buna TPU e urgent. stie cineva daca s-a postat pe net camp rock 2 the final jam? daca este spuneti-mi site-ul sau de unde il pot downloada
Ce radio ascultati de obicei? Eu sunt fan Kiss(dimineata) si Magic(restul zilei).
Vreu si eu idei de id traznite si misto cu numele ciprian sau derivathe de la numele ciprian plzzz dau funda cele mai multe
Cine vrea sa inceapa scoala? In ce clasa ati trecut?;))
De unde pot sa descarc Fifa 2007?
Stiti cumva cum se numeste actorul din reclama de la French Toast? (seful)Unde a mai jucat? Ca mi se pare cunoscut si nu stiu de unde sa il iau.
Ce comedii bune stiti?
Cine a fost primul care a zis ca da funda? Mare greseala a facut. A schimbat complet ce se intampla pe aici.
De unde pot descarca melodia Belinda-Utopia
Cum pot sa fac monede hi5 fara sa le cumpar?
Cine paoate sa imi dea si mie un cont de metin2ro pe care nu mai joaca plz lasati id-ul sau trimiteri un mesaj Mersi!
Da-ti-mi va rog sugestii de filme(comedie) gen american pie.Multumesc;)
Vreau sa dau mana cu cel care i'a facut asta lui Justin Bieber. http://www.youtube.com/watch?v=b0GjKiy3nSI Pareri?
Ma ajuta si pe mine cineva cu emoticoane messenger? Vreau alt tip nu cele clasice, iar astea unde apare tot "emoticoane noi" nu sunt cele pe care le caut.
Unde pot vedea Naruto manga nr 1, 2. etc. dar in romana! Am tot cautat dar chiar nu am gasit nimic :(( Va rog ajutati-ma!
Ce lucruri manuale stiti, pe langa cipca si tricotat? As vrea sa fac ceva dragut cu mana mea, insa sa nu fie foarte dificil! Va multumesc anticipat!
Buna are cineva un cont pe clopotel.ro pe care nu il mai foloseste, are multi clopotei in el si mi-l de mie.va rog?
Pe voi va deranjeaza reclama din dreapta sus, cea cu "Cine este PLIMBARESCU?"? Ma refer la citit postarile de pe site sau ca nu puteti accesa "blogul" sau "contact"? Pe mine da!
Cum scap de timiditate? am 24 ani si sunt timida de mor
`Heii. :* `O prietena de-a mea, care este Rockeritza are porecla "Chucky". Iar inca doua fete au "Batman"[Diana] shii. Superman[Andreea]. Si un baiat are porecla : "Terror"[Danutz] si unul "Diablo"[Marius]!...? (mai mult)
Buna :*. Cum vi se pare melodia: http://www.youtube.com/watch?v=AYC2FUutdKA&feature=related. Era draguta inainte sa o vad pe kesha cu pistruii ei pupand:|. Mi se pare ca e scarbos. Voua nu?
stie cineva cat costa un LG GW 525 la abonament de 3 euro la orange?:-?
Cine mi-ar putea spune cum se traduce cuvantul "gadjo" care este in limba romanes. Unii spun ca se traduce gagiu, altii roman. Multumesc
Am si eu o problema: Mi-am instalat GTA San Andreas si a fost totul bine. Si acum 1-2 poate chiar 3 saptamani imi apare o eroare: Warning(game) AB4d7 at ZD73v (in fine nu chiar asa diferite cifrele si...? (mai mult)
Ia sa vedem cine stie sa raspunda corect la intrebarea urmatoare: E bine sa fii rau sau e rau sa fii bine[bun]. (este culeasa dintr-o melodie hip-hop)
Noi romanii ne gratulam uneori cu apelativul:"handicapatule", uneori dispretuim aceasta categorie sociala, insa, cei mai multi dintre noi, astia "intregi", nu suntem in stare nici 10% sa facem ce face...? (mai mult)
Care este enigma otiliei?
Care simt cele mai penibile/usor de depistat scuze pe care le-a spus/vi le-a spus cineva? Sau pe care le-ati spus voi:))
The grudge sau The ring? Eu ma voi uita la the grudge. Dar care credeti cai mai bun?;) Astept pareri. Eu una prefer the grudge
Care sunt cele mai penibile scuze pe care le-ati auzit? / care vi s-au spus. :)) :*
Niste licee calumea in Constanta stiti? Trec a 10-ea ...colectivul ma intereseaza! Astept pareri
cum pot transforma minutele in euro? Am o cartele cu 50 de minute lunar pe viata, se pot transforma in euro?:D FUNDITA!
Care imi da si mie status-uri, citate chestii, da nu filozofice d-alea.Simple,de dragoste :)) de ce-or fi. Dau funda :>
Boxa portabila EP118WS Difuzor Bluetooth cu radio FM incorporat
16
Memorie USB Kingston DataTraveler 50, 64GB, USB 3.0
50
Casti Bluetooth Creative Sound Blaster Jam
LisaJulie întreabă:
Alex765431 întreabă:
9PM întreabă:
Furnicuta000 întreabă:
O să- ți zic cum vad eu situația.Te înțeleg fiindcă și eu am fost asa si sunt, doar ca...cu tata(acum am 20 de ani și m- am distanțat de el și el...acum regreta dar degeaba, ma țin cât mai...... (mai mult)
Nici una, exista o directiva a EU impotriva "turismului pentru obtinerea permisului de conducere" cum- i zic ei. Pe scurt faci scoala si poti da de permis numai dupa ce esti inregistrat ca rezident...... (mai mult)
Încrederea se pierde cel mai ușor și se castiga cel mai greu. Părinții tăi au nevoie de timp. I- ai dezamagit. Trebuie să vadă că nu mai faci aceleași greșeli. Chiar daca uneori nu vrem sa acceptam,...... (mai mult)
Regele Leu
Ai urmarit si tu impresionanta poveste a lui Simba? Testeaza-ti chiar acum cunostiintele!