| asya a întrebat:

Ce lucruri manuale stiti, pe langa cipca si tricotat? As vrea sa fac ceva dragut cu mana mea, insa sa nu fie foarte dificil! Va multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| asya explică:

@Marina nu imi dai daca te rog un tutorial in care se explica tactica prin care se fac acele bratari? Eu nu am auzit de ele pana acum...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bratarile prieteniei.Si nu doar asta. Poti incerca orice folosind aceeasi tactica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.spuse.ro/bratarile-prieteniei-demo/

Daca nu te descurci imi poti da id-ul tau si iti pot explica mai bine:)