| daniela_7403 a întrebat:

voi credeti in vrajuri? in blesteme?/? eu de fapt nu cred, dar m-a blestemat cineva si inca si vrajuri ne-au facut cineva casei noastre, niste vecini invidiosi. Familia mea nu crede in astfel de prostii, dar eu ma gandesc la asta cu toate ca nu cred, si uneori imi pare ca chiar nu-mi merge la nimic. Voi credeti in asa ceva? ati trecut prin asta? cum v-ati descurcat? mersi anticipat!

4 răspunsuri:
| Xtina_8376 a răspuns:

Vrajuri? laughing) lol

| cosminbacau a răspuns:

Tine de efectul placebo. Daca ai o gandire pozitiva, asupra ta vor veni efecte pozitive.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Egzita si trebuie sate temi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!)nu cred ca poate fi adevarat, daca doresti pot sa-ti dau un sfat-crede ca iti merge,,, cine stie... poate norocul se va intoarce!