| Inger Negru cu Ganduri aLbee` :x - Morrigăn a întrebat:

`Heii. :*

`O prietena de-a mea, care este Rockeritza are porecla "Chucky". Iar inca doua fete au "Batman"[Diana] shii. Superman[Andreea]. Si un baiat are porecla : "Terror"[Danutz] si unul "Diablo"[Marius]! big grin

`NU stiti porecle asemanatoare cu aceStea`? big grin

`````FUNDA`````

P. S : Va rog eu frumos nu imi punetzi intrebari de genul : Tu te auzi ce vorbesti? Rockeri? Sau din astea`... happy

multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Cretaker.

| adi4ever a răspuns:

Daca si astia sunt rocker cu porecle din astea creca ma apuc sa ascult Populara mi-e jena de cei care se cred rockeri...saracii presupun ca asculta tiokio hotel si sunt mari rockerilaughing
Porecle de rockeri 100%:Carnat si Caine laughing

| clauu a răspuns:

Blonda?

| Inger Negru cu Ganduri aLbee` :x - Morrigăn explică:

`Ady. SHUT UP! happy

ei is rockeri de 4 ani draga Ady happy asa ca gura mica

| RenataG a răspuns:

Snoopy, zuzy, reghi, yoyo,.thinking poate ti plac