Elianna
| Elianna a întrebat:

Pe voi va deranjeaza reclama din dreapta sus, cea cu "Cine este PLIMBARESCU?"? Ma refer la citit postarile de pe site sau ca nu puteti accesa "blogul" sau "contact"? Pe mine da!

15 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Da. Au ales cel mai nepotrivit loc pentru reclama aia. Probabil ca veneau prea multe mesaje la "contact" si s-au gandit sa ne mai taie avantul.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Da, aşa e. Devine deranjant când îi spui unei persoane" adresează-te la contact( dreapta sus)" şi în dreapta sus nu e. Am început să dau linkurile direct ca să numai fie nicio problemă. Nu cred că a fost amplasată special pentru a acoperi contactul ci pur şi simplu acolo sare în evidenţă, adică e imposibil să nu-l vezi pe plimbărescu laughing! Mai aiurea e când vrei să vezi o anumită întrebare şi plimbărescu acoperă o parte din rândurile scrise. Asta mă deranjează întradevăr. Baftă!

| Emena a răspuns:

Pe mine ma enerveaza ca atunci cand vreau sa dau mai jos pe sageata aia, apas pe " cine este PLIMBARESCU" am inteles cine e plimbarescu, dar deja e enervant rolling eyes

| Malvina24 a răspuns:

Da, am observat si eu acest lucru intr-una din zile cand doream sa accesez blogul TPun si nu stiam unde a disparut pana la urma am reusit dar am inteles deja cine e ac est Plimbarescu si deci nu cred ca mai este necesara reclama.Acum fiecare cu parerea lui.

| maryana5 a răspuns:

Daaa! sad

| Miяu a răspuns:

La mine nu acopera si "blog" si "contact"... Deci in privinta asta nu ma deranjeaza, dar in privinta postarilor de pe site... e prea enervant angry

| Fifylici a răspuns:

Da Elianna are dreptate.Chiar eu azi am pus o intrebare unde disparuse optiunea. E amuzanta chestia asta cu PLIMBARESCU dar rugamintea mea este sa-i mutati locul, induce prea multi useri in eroare.

| Unbearable a răspuns:

Ciuciuwhistling

| madycumada a răspuns:

Bunaaahappy
Pe mine una nu ma deranjaza, si in plus este o idee foarte buna.
Asta e!
Pa pa!

| zalisa a răspuns:

Da, şi pe mine.
Deja devine enervant
Jos Plimbăăăărescuuuuuuuuuu!

Răspuns utilizator avertizat
| clauu a răspuns:

Si pe mine ma enerveaza straight face

| ANONIM10000000000 a răspuns:

Daa si pe mine ma enerveaza am dat click din greseala pe reclama de multe ori si ma enerveaza la culmeangry

| Lorena_8993 a răspuns:

Mda...si pe mine ma enerveaza la culme!:@:@:@:@:@:@:@

| ruxxy_3006 a răspuns:

Prbabil cel ce a creat comnitatea ii permit a face reclama aici. dar este in dezavantajul ei, sincer.la mine nu acopera contact si blog la mine este chiar sub logat ca ruxxy este enervanta chestia cu plimbarescu desi este amuzanta. n-am ce sa zicstraight face