| cosminbacau a întrebat:

De ce "uitam" ce facem sau ce spunem cand iesim de sub influenta alcoolului? Cu toate ca in momentele cand suntem sub influenta lui spunem si facem multe. Mult mai multe decat daca nu am fi "ametiti"?

2 răspunsuri:
| Ambassaderåd a răspuns:

Pai bautura afecteaza cerebelul, e buna in cantitati mici dar in cele mari mai faci si pe tine, vb gura fara tine + ca te crezi in al 9-lea cer laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca atunci cand esti "beat" nu gandesti si esti ametit