| 393Dan a întrebat:

A ascultat cineva cantecul nou de la One Republic - No Vacancy?
https://www.youtube.com/watch?v=qXiuVQ-GgA4
De la secunda 0:04 - 0:07 unde canta "I used to leave the doors unlocked and leave" melodia este aproape exact asemanatoare cu un alt cantec care recent a iesit. Stie cineva de ce cantec vorbesc? Pur si simplu nu-mi pot aduce aminte, este foarte recent si o fata-l canta. Ms

4 răspunsuri:
| 393Dan explică:

Am gasit, mi-am adus aminte. Era "Starving - hailee steinfeld". Refrenul se seamana foarte mult.

| exxon1 a răspuns:

Pare asemanatoare cu Ed Sheeran - Shape of you, dar el sigur nu este o fata