| RAY a întrebat:

A avut cineva un aparat vr vreodată? De ce vr nu e așa popular o fi din cauza prețului?

4 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Pentru ca nu sunt jocuri pentru ele, or fi unul - doua ok, restul mizerii, deci nu prea are sens sa dai banii pe asa ceva. Asta ar fi prima problema, a doua ar fi si pretul care este destul de mare si ar mai fi si acea stare de rau - greata, ameteala care ti- o pot cauza genul acesta de jocuri.

| LordCristobal a răspuns:

Da,cred ca e mai ieftin sa platesti sa te joci la mall un joc VR decat sa iti cumperi unul.Si apoi multinse plictisesc de el.

| ALM2000RO a răspuns:

Te referi la ochelarii VR pentru jocuri?

| aynon42o a răspuns:

Aparat de? ce aparat?