| d3viLm1k a întrebat:

A castigat cineva la vrei sa fi milionar 1.000.000? daca da cine. poate aveti si un video. sau cine s-a apropiat de suma asta.

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu s-a castigat inca milionul in sezonul asta. Cel mai mare premiu castigat pana acum a fost de 50 000 de lei si sunt doua persoane care au luat atat. Alina Turculet, din Iasi si Nicu Andrei, nu stiu de unde.

| superdorex a răspuns:

La noi nu...niciodata dar eram in Italia cand acolo a fost cineva! Papa.

| Bianca3108 a răspuns:

Nu