| free2infiltrate a întrebat:

A citit cineva biografia lui Steve Jobs? Vreau sa stiu daca merita sa ma grabesc sa fac o comanda de peste 1500 lei pentru ca se da cadou :)
http://gratis.5c.ro/......-1500-lei/

Răspuns Câştigător
| Gabica a răspuns:

Pai,Steve Jobs este fondatorul companiei Apple si probabil ca viata lui nu este cea mai interesanta.Depinde si ce fel de carti iti plac.

2 răspunsuri:
| Gabica a răspuns:

N-ai putea sa cumperi direct cartea decat sa dai inca 1500 lei?

Răspuns utilizator avertizat
| Gabica a răspuns (pentru free2infiltrate):

Pai,Steve Jobs este fondatorul companiei Apple si probabil ca viata lui nu este cea mai interesanta.Depinde si ce fel de carti iti plac.