| UatDăFac a întrebat:

A citit cineva cartea Jurnalul unui pusti? [scrisa de Jeff Kinney]
Merita citita? Ceva pareri despre ea.

2 răspunsuri:
| ღArySოﺁℓεღ a răspuns:

Da,le-am citit pe toate 3, sunt foarte frumoase.Eu le-am luat de la biblioteca si mi s-a parut foarte comica si plina de actiune. In 3 zile am terminat un volum pentru ca e scris mare si multe desene. Eu zic ca meita.

| Leylla a răspuns:

Da, eu am citit. Sunt 4 volume, dar la noi in Romania au aparut doar 2. Le-am citit pe cele 2...E o carte foarte haioasa, si chiar merita citita.E potrivita pentru cei care au 10-14 ani ...Eu zic sa o citesti.E foarte haioasa!