| Orbithh a întrebat:

Cine imi da si mie un link unde pot citi cartea "Jurnalul unui pusti" de Jeff Kinney?

5 răspunsuri:
| Gufiii a răspuns:

Nu o poti citi pe internet doar sa o cumperi sau dacan
u vrei sa platesti te duci intr-un magazin si te apuci de cititlaughing

| Orbithh explică (pentru Gufiii):

Ba da se poate am citit pe net o groaza de cartiwinking

| kitty_9669 a răspuns:

Nu ai cum...eu le-am imprumutat costa ff mult daca le iei pe toate odata.La promotie e 100 lei le poti lua din cora.30 lei cartea si nu e prea ieftin raised eyebrows daca stai sa te gandesti sunt 4 volume 30X4= 120 lei, asa ca mai bine le iei de pe net, sau gasesti un magazain in care sa fie mai ieftine happy BAFTA! Funda?

| DarkKing67 a răspuns:

Uite un link: http://www.edituraart.ro/......ldura-mare si mai cauti ca este toata cartea "Jurnalul unui pusti" Daca te-am ajutat sa imi dau FUNDA