| mariuschakra12 a întrebat:

A facut cineva de terapie la psiholog de aici daca da, ce ati rezolvat?

3 răspunsuri:
| oglindasultanului a răspuns:

Am fost hartuita de psihologi masculini cand eram "mai mica", si f cu capul in "norisorii mamei".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e suficient sa mergi la psiholog trebuie sa lucrezi cu tine și punând aceleași întrebări obsesiv pe TPU ani de zile nu intra la asta, mai bine încearcă să îți dezvolți un obicei in fiecare luna. O lună te speli singur, fara mama. O lună mergi singur la pâine. O lună...

| margota a răspuns:

Eu am fost! Mare lucru nu! Bani dați. sad