| marya a întrebat:

A fost cineva la hotel CARAIMAN din mamaia? o sa ma duc acolo si am auzit lucruri urate si frumoase... puteti sa ma lamuriti

2 răspunsuri:
| Teodora20 a răspuns:

Eu am fost la caraiman acum 1 an acolo si nu mi-a placut mancarea adica am gasit o musca in pilaf :-&. in rest camerele sunt ok se face curat la 1 zi sau 2 si plaja e ingusta si aglomerata. atata tot big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, MARYA, eu am fost la hotelul CARAIMAN.Si iti pot spune ca a fost minunat, mi-a placut.