| marya a întrebat:

Cum este hotel caraiman din mamaia? funda!

Răspuns Câştigător
| sensesDelight a răspuns:

Hey! Am un prieten care a stat acolo vara trecută. Nu s-a plâns deloc, dar nu a avut toate condițiile date pe internet. Spre exemplu masaj - sală de fitness, pe astea nu le-a avut, nu știu dacă sunt acum sau nu dar când a întrebat el i s-a zis că sălile alea sunt în reparații. Fapt care poate fi foarte ușor o scuză.
În schimb ai piscină, curată din câte am înțeles, și vedere spre lac. Vederea asta spre lac e faină numai că asta înseamnă că e destul de departe de plajă. Am stat și eu la un hotel cu vedere la lac (Palas) și făceam mai mult de 15 min. până să ajung pe plajă.
În rest nu s-a plâns nimeni de hotelul ăsta și eu zic că e ok pentru 3***/2***. Ți-aș recomanda camera de 3***, pare mai luxoasă, dar asta în funcție de cum vrei. Eu am o fobie pentru gângănii, păianjeni așa că aleg camera mai luxoasă. laughing
În rest plaja e ok, și cel mai fain e că ai o groază de apă mică, după aia o gaură unde e apă mare, și după ce treci de semnul ăla, iar e apă mică. Am încercat.; x M-a prins salvamarul apoi și mi-a zis că dacă sunt așa de mândră c-am găsit apă mică pot să mă duc la mal că am destulă. laughing
Oricum, have fun în vacanță! :*

1 răspuns:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Hotelul Caraiman este foarte frumos si intruneste toate conditiile pentru a iti petrece vacanta la mare.