| anonim_4396 a întrebat:

Ați post vreodată pedepsiți de părinți, când erați mici? Dacă da, cum și din ce cauză?

Răspuns Câştigător
| AshuraElric a răspuns:

Am fost...si inca de cate ori whistling Cauze...cand nu esti singura la parinti,il torturezi pe cel de langa tine (esti pe punctul de a-i scoate un ochi cu un papuc dar nimeresti obrazul,nu aveam antrenamenthee hee,spargi vaza preferata a bunicii,sau niste cescute din lut thinking Pedepsele pe care le-am primit cel mai des "Nu ai voi la desene azi!"(era un desen cu un dragon, ce mai, ora 14:00 era sfanta) "Nu ai voie o saptamana la PC!" (pe asta inca o mai aud din cand in cand)batting eyelashes
Eu mereu am fost pedepsita pentru ceea ce faceam in casa, in afara ei eram un ingeras..."Ce copil cuminte aveti doamna", macar de-ar sti whistling