| ReddY25 a întrebat:

Ați aruncat vreodată cu diverse obiecte în camioane când erați mai mici? laughing

Răspuns Câştigător
| StoicAnalysis a răspuns:

O singura data cu castane. Dar nu intentionat. Tin minte ca aruncam din curtea scolii peste un gard care era langa o strada. Faceam cu niste colegi concurs de care arunca mai departe cu castanele. Si stiu ca o data am aruncat toti deodata cu castane peste gard. In momentul cand au trecut castanele de gard, fix atunci trecea in fata lor o duba mare gen Sprinter. Si dati seama cum se auzeau 10 castane aruncate simultan peste o duba din metal. Noi cand am vazut, am luat-o la fuga instant ca nesu'. Eu cu inca doi am sarit gardul perpendicular cu cel de langa strada, unde era o cladire parasita si in spatele ei un cartier de case. Si am scapat. Ceilalti au fost prinsi de soferul dubei.

18 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

In camioane nu, dar în autoturisme da laughing... Cu fructe aruncam împreună cu echipa din cartier, căci singura nu îmi aprindeam fitilul laughing rolling on the floor. Se întâmplau toate nebuniile astea numai la țară la bunica paternă. Țin minte că doar un șofer a oprit că îi intrase în mașină, era vară. Asta știu că a oprit și toți copii ne-am ascuns prin șoproane și pe unde am găsit loc. Bunicul meu se supărase foc și pară atunci, dar na' nu făceam zi de zi aceleași trăsnăi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, că nu eram chiar tâmpit

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu, pentru ca nu voiam sa iau bataie.
Dar faceam semne masinilor sa ne ia la ocazie, apoi fugeam.

| VoidEternal a răspuns:

Nope.

| Nirvanaaa a răspuns:

Nu, pentru ca eram fascinata de tiruri și camioane când eram mică.

| ReddY25 explică (pentru Nirvanaaa):

Acuma nu mai?

| Nirvanaaa a răspuns (pentru ReddY25):

Pasiunea aceasta este nemuritoare.

| ReddY25 explică (pentru Nirvanaaa):

Ce mărci îți plac?

| Nirvanaaa a răspuns (pentru ReddY25):

Man, daf

| ShaOfHatred a răspuns:

Probabil, nu-mi amintesc

| Theo94 a răspuns:

Uneori cand eram mai mic, in localitatea natala, aruncam papucii pe strada in fata la camion ca sa ii calce, bine inteles nu faceam asta singur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu! Nu imi ocupam timpul cu asta!

| 1234568807 a răspuns:

Daca nu stiai cum sa iti iei bataie aruncai laughing

| Ilovedinero a răspuns:

Nu.Este foarte periculos pentru soferi.Mai sunt pe la granita prin Anglia imigranti si aruca cu pietre in camioane in miscare si piatra aia iti poate perfora capul

| UNEXPERTINCEPATOR a răspuns:

Nu mai îmi amintesc. Probabil cu bulgări de zăpadă.

| Sssofia a răspuns:

Nu