| anonim_4396 a întrebat:

Buna. Cum erați pedepsiți de părinți când erați mici? Țin minte ca eu eram certată dar nu eram degeaba si când îi terminam nervii lui mama, îmi rupea curul cu palma până îmi rămâneau urme de la palma ei.

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Nu am fost pedepsită, ci protejată. Mai degrabă, am avut alături niște îngeri. happy

| anonim_4396 explică (pentru floresdemayo):

De aia ești tu așa frumoasă că te-au creat niste îngerași happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am fost pedepsit deloc, am ascultat de parinti si nu faceam sotii pentru care sa regret

| ionur a răspuns:

Bătăile de la părinți noștri neau făcut mai puternici le suntem datorii toată viața noastră-_-

Adu-ți aminte cine ția dat primul pumn în ficat? Cine? Cine bro? Mama ta -_- adu-ți aminte cine ția dat primat data de pământ? Cine? Cine bro? Tatal-_- astea sunt amintiri pe care nu le poți cumpăra niciodată da nici sa scapi de ele nu poți dacă ei nu se antrenau cu noi și nu-și scoteau nervi de la noi noi azi nu mai eram -_-

-_- nu uita tinere o portocala poți s-o mânaci cruda asta nu înseamnă că poți să mănânci și peștele crud