| anonim_4396 a întrebat:

A murit gheorghe dinica. Dumnezeu sa-l ierte. iar sergiu nicolaescu i-a transmis un mesaj foarte frumos si sincer si profund; maestre... o sa ne revedem curand.cred ca e un mesaj foarte frumos, si adevarat. voi credeti?

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Daca cred ca si Nicolaescu va da coltu` curand? Da...la fel si Visu, Piersic, Marin Moraru si altii...Toti se vor stinge incet, incet...straight face
Dumnezeu sa il ierte!

10 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

@mariazet45, poti sa imi zici si mie ce e urat din partea mea? Nu m-am prins...

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

@ Adriana e vorba de Nicu Constantin, Jean inca mai este printre noi.
Gheorghe Dinica a fost un om adevarat si un actor desavarsit. Dumnezeu sa-l ierte!

| Leea1234 a răspuns:

Dumnezeu sa-l ierte!
speram sa-si revina... aveam parca o presimtire ca-si va reveni... dar cred ca m-am inselat!
sa-i fie tarana usoara!

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Dumnezeul sa-l odihneasca in pace! aproape toti actorii de renume si cu valoare mare din romania s-au stins sad Dumnezeu sa-i odihneasca in pace si sa le lumineze caile pe lumea cealalta! sad ODIHNEASCA-SE IN PACE!

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

In memoriam GHEORGHE DINICA SI JEAN CONSTANTIN (daca nu gresesc si el s-a stins din viata nu? :|) Dumnezeu sa-i odihneasca! :( :(
http://www.youtube.com/watch?v=RJxrEuFvSWY

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Daca cumva gresesc in privinta lui Jean Constantin imi cer scuze straight face

| Gabystelistu95 a răspuns:

Stiam asta sad Dumnezeu sa il ierte si sa il odihneasca in pace crying

| BiiBiis a răspuns:

Dumnezeu sa-l odihneasca! imi pare tare rau ca a murit sad

| dya_4589 a răspuns:

Dumnezeu sa-l ierte!

| mariazet45 a răspuns:

Urat din partea ta silvia, Gheorghe Dinica, Sergiu Nicolaescu, Florin Piersic au fost si sunt actori care nu se vor mai naste in Romania nici intr-o suta de ani. Cand deschid tv sau ma uit la un film ramnaesc mai vechi cunosc aproape tot actorii in varsta dar cei tineri vin si pleaca, parca ei ''dau coltu''nu cei mai in varsta. Dumnezeu sa-l odihneasca.