| anonim_4396 a întrebat:

A nurit indragitu si renumitul actor Gheorghe Dinica! Dumnezeu sa-l ierte! Maestre nu te v-om uita!

13 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Gheorghe Dinica nu a murit, v-a trai vesnic in inimile noastre, s-a mutat doar pe alta scena unde alaturi de Nicu Constantin v-a interpreta alte roluri.

| Cryssy a răspuns:

Imi pare foarte rau ca a plecat dintre noi... A fost un om extraordinar. Este trist ca unii nici nu stiu cine a fost acest minunat actor... Dar sunt sigura ca unii dintre noi nu il vom uita niciodata! Dumnezeu sa il ierte! sad

| Pho3nix a răspuns:

A fost un MAREE actor!
Dumnezeu sa-l odihneasca in pace.

leonardk
| leonardk a răspuns:

Dumnezeu sa-l odihneasca. Din pacate multi actori de valoare au murit in ultima vreme si altii in locul lor...nu prea apar.

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Dumnezeu sa-l odihneasca in pace! omagii familiei!

| MisterKat a răspuns:

Dumenezeu sa-l odihneasca-n pace!

| Orannginna a răspuns:

Da, Dumnezeu sa'l ierte! Era totusi de asteptat avand in vedere starea sa din ultimul timp. Pacat.

| Demise a răspuns:

Saracu de el! Ce tragedie!

| mirella25 a răspuns:

Dumnezeu sa-l ierte!

| denyy a răspuns:

D-zeu sa il odihneascasadsad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer de la tine aflu chiar nu-mi vine sa cred! waw ce scurta e viata asta... Dumnezeu sa-l ierte si sa-l calauzeasca catre un drum mai bun! sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A mai nurit un roman de valoare...nici eu nu il v-oi uita vreodata...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multi dintre noi au crescut cu oameni ca el...cine va umple golul asta lasat de valori ca dumnealui? Dumnezeu sa-l odihneasca!