| AntonioFaraBaniDeRas a întrebat:

A murit regina Angliei, Gorbachev dar Iliescu pe cand? Am vazut pe net o poza cu el din anul 2467

3 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

F bine ca a murit regina, ca are Anglia cu un parazit mai putin care a mancat banii statului adica ai oamenilor muncii.
O sa-i vina randul si lui Gorbaciov care era omu sua si a vandut Rusia.
Iliescu nu are avere, dar are si el 92 ani jumate, deci o sa ii vina randul curand.

| J0B0MAT a răspuns:

Ceva nu e în regulă. Ăștia de la agenția morții au încurcat conducătorii care trebuiau să moară.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era o ironie laughing
Nici el nu cred că o mi duce mult, maxim 5 ani ii dau, deja e pe ultimul episod, are probleme cu inima. Când va muri Iliescu problemele noastre nu vor dispărea! In momentul de față Putin e cel care nu ne lasă să trăim, si motivul scumpirii alimentelor de la o zi la alta nu Iliescu, Putin și mulți alții care sunt in cârdășie cu el.