| ĂlaRău a întrebat:

A murit utilizatorul OpelAstraH?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La cate boli avea...

18 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Ultima oară când m-am dus în beci era viu.

| ĂlaRău explică (pentru T0T):

Tine-l bine sub control sa nu cumva sa depuna oua.

| justanotheruser99 a răspuns:

Nu stiu, dar l-am căutat si cred ca și-a șters contul sau poate și-a schimbat numele? Habar n-am! Dar e dubios ceva aici...

| NotMyFault a răspuns (pentru justanotheruser99):

laughing hahaha
Sigur. Cand vi nu uita sa aduci si spaghetele, am eu farfurii.winking

| justanotheruser99 a răspuns (pentru NotMyFault):

Haha, amuzantule!
Nu îți dau nimic. Sunt zgârcită. Daca îți trebuie, îți faci.
Cine rade acum? Huh?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| AdrianVoicu a răspuns:

Probabil e mort... de beat printr-un sant, fredonand melodia lui Irina Loghin

| NotMyFault a răspuns:

Lol. Pe mine nu ma păcălești. Ai realizat cate rahaturi ai scris pe celalalt cont, iar acum ți-ai făcut altul? Si vrei sa vezi daca cineva ți-a observat lipsa? Nț, nț...
De fapt nu te învinovățesc. Orgoliul acela trebuie sa fie hrănit cumva.
Uite, ai facut-o pe justanotheruser99 sa se îngrijoreze. Sărăcuța. Acum e posibil sa te caute cu Interpolul. Măi, măi... Așa ceva...

| ĂlaRău explică (pentru NotMyFault):

Interesanta teorie, dar nu e valabila. xD

| NotMyFault a răspuns (pentru ĂlaRău):

De ce? ai persopersonalitati multiple?

| ĂlaRău explică (pentru NotMyFault):

N-ai nimerit, mai House.
Las-o

| NotMyFault a răspuns (pentru ĂlaRău):

Eh, macar am încercat. rolling on the floor

| justanotheruser99 a răspuns (pentru NotMyFault):

Caz pierdut. Ma dau batuta. E Elodia 2.
Si ce spuneai? Ai manca niste spaghete? Faci tu cinste? Super! Vin acum.

| ĂlaRău explică:

E bine ca va intelegeti.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru ĂlaRău):

Despre cine vorbesti? Eu nu ma inteleg cu inteligentu' asta. E dement, iarta-l! Ii place sa se bage in seama, iar acum se plictiseste. (E singur acasa)

| ĂlaRău explică (pentru justanotheruser99):

De ce ii dai atentie?

| justanotheruser99 a răspuns (pentru ĂlaRău):

Mi s-a facut mila de el. Si da, pare el prost, dar are suflet bun. (il cunosc)