| DeeDee007 a întrebat:

A nevoie de un eseu despre cum imi petrec timpul liber, dar nu stiu cum sa incep. dati`mi va rog niste idei de esee/compuneri despre ceea ce faceti voi.mersi mult.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai. ce zici de o iesire in parc. poti sa si inventezi. Apropo, eseu = referat, compunerea e alceva. Poti sa mai scrii si ca mergi la mall sau la un film, sau ca desenzi, sau despre o petrecere in pijama, sau ca ai iesit cu prietenele in parc sa alergati sau cu rolele. sunt multe idei. Succes! Sper sa iei un 10!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce fac in timpul liber?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In ziua de azi cand suntem tot mai ocupati cu serviciul, scoala, etc ne ramane putin timp liber si-n acel timp trebuie sa ne ocupam si de alte lucruri mai putin importante.(SI ACUM INCEPI SA SCRII CUM ITI PETRECI TU TIMPUL)

| vadeniuc93 a răspuns:

Scrie cu adevarat ce faci in timpul liber chiad daca o sa iasa doar un rand laughing...sau srie in compunere comurile pe care le lasi pe facebook laughing