| anonim_4396 a întrebat:

Ați băut suc swheeppes cu gust de rodie? Cum vi s-a părut? Care vi se pare cel mai bun de la swheeppes? Care este sucul vostru preferat?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Am baut cu rodie, am fost dezamagit. Prefer classic sau cu mandarina.

4 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Oricare ar fi, sansa de a face boli metabolice grave e la fel.
Doar nota inalta a mirosului difera, ce finala e la fel de tamaie.

| DonEduardo a răspuns:

Fanta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ești bolnăvior rău cu capul nu gluma. Ești o umbra a societății și tu te dai cool când de fapt ești renegat și de proprii părinți /familiile. Ieri te am ajutat acum ma jignești, halal educație ai mai primit troll low cost.

| MachesAdi a răspuns:

Da e bun doar ca poate cauza mici momente de furie