| mihaela_5361 a întrebat:

A-ti dat spaga vreodata? Sunteti de acord sa fie legalizata sub o alta denumire?

Răspuns Câştigător
| DenissaDeea a răspuns:

Da, am dat spaga, cand am fost nevoita si nu am avut alta solutie de ales, in general cand te afli intr-o situatie dificila, accepti orice! numai sa te stii bine si sanatos.Nu as fi prea incantata sa fie legalizata, totusi deja e si asa incurajata, daca mergi la un medic si nu ii dai banii sau o mica atentie, stai si astepti pana te saturi, nu se uita la tine, tot bolnav pleci acasa! asa ca banii vorbesc in anumite situati dificile ale vietii...

4 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Am dat la doctor, dar asta se datoreaza tot noua ca asa i-am invatat.

| borsec a răspuns:

Da, am dat chiar ieri. Am fost la primaria sectorului 5 si ca sa imi ia actele in considerare doamna care era la ghiseu si era foarte isterica, deja ma intorsese de doua ori cu actele legandu-se de orice, iar ieri cand am fost, intre acte am pus o bancnota de 100 de lei cand a vazut deja vorbea altfel cu mine.
Deci angajatii primariei se injosesc pentru 100 de lei.
Acum o luna de zile am avut nevoie de o adevarinta eliberata de medicul de familie, acolo aceeasi poveste fara sa-i dau 50 de lei nu m-a bagat in seama.

| eeeeeeeeee a răspuns:

Am dat am dat... ce sa fac daca nu-s buna la sport? da legalizata nu as vrea totusi sa fie! prind mai mult curaj jupuitorii de piei asa.

| want2bMajestic a răspuns:

Spaga o dam in momentele in care avem probleme. de aia se si zice ca banul ateodata iti aduce fericirea... dar nu sunt de acord sa se legalizeze...este penibil