| SooSang a întrebat:

A-ti putea sa imi dati exemple de jocuri online?(Dau fundita!)

5 răspunsuri:
| Happyness a răspuns:

Joci.ro

conquiztador.ro

miniclip.ro

| Freky a răspuns:

1. Zuma
2. Pirates Of The Caribbean
3.Scooby-Doo si alte foarte multe daca vrei da-mi un mesaj si mai discutam pe privat!

| matasux1 a răspuns:

Sfatul meu este sa intri pe www.miniclip.com sau www.miniclip.ro (sunt doua site-uri diferite) si gasesti acolo 1000 de jocuri pentru toate genurile si toate felurile. Daca vrei jocuri mai complexa atunci incearca tomb raider, red alert, cossacks, worms, Sims, sau du-te si la yahoo games ca si acolo sunt niste jocuri chiar bune.

| adryanna_7314 a răspuns:

Conquiztador

| maduta99 a răspuns:

Incearca jocul ourworld:d.