| Bquna a întrebat:

Bună! Am și eu o întrebare legată de Instagram. Mă enervează faptul că în repere îmi arată întâi poveștile vechi, cele noi fiind ultimele. Există vreo opțiune de a le ordona, să-mi arate de la cele noi la cele vechi în loc de invers?

3 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Pai daca e vorba de reperele tale, selectează-le de la noi la vechi.
Daca e vorba de reperele altcuiva, nu cred că există vreo stare in acest sens.

| Bquna explică (pentru Hyperion7):

Chiar dacă le selectez de la noi la vechi, după ce mi se salvează și intru în reper observ că s-au salvat postările de la cea mai veche la cea mai recentă.

| Hyperion7 a răspuns (pentru Bquna):

Atunci e posibil sa fie vreun bug la insta, că dacă îmi aduc aminte, am pățit aceeași situație odată și la un timp lucrurile au revenit la normal, acum na, vezi și tu ce iese
Bafta!