| AdeeXd a întrebat:

A vazut cineva filmul "Titanic"? Va place? Care parte cel mai mult? Daca nimeriti partea care imi place si mie... Fundita

Răspuns Câştigător
| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Hey!
Eu m-am uitat la fimul Titanic şi a fost excelent.
Nu am o parte preferată, deoarece tot filmul e frumos.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da l-am vazut e cat de cat bine

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Imi place cand nu putea striga (fiind inghetata) la singura barca ce se intorsese dupa ei sa-i salveze si incepe sa fluiere!

ps. vezi si titanic 2( destul de interesant).

| haiZI a răspuns:

Cand se lovesc oamenii in cadere, de alice.pa

| BlueHusky a răspuns:

Doua parti imi plac : A. Partea in care ii spun ca vrea sa o deseneze purtand colierul... si nu mai colierul. B.Partea in care se aburesc geamurile.

| AdeeXd explică:

Hey...ai dreptate mateea12. Nu exista o parte preferata pentru ca tot filmul este frumos... Funda!

| Teils a răspuns:

Buna! Da eu am vazut filmul intitulat Titanic. Pot sa zic ca l-am vazut de 5 ori dar mereu cand il vat incaodata imi place si mai mult. Imi place partea cand Jack Dawson o deseneaza
pe Rose DeWitt Bukater dezbracata laughing

| undercover_4494 a răspuns:

Partea in care o saruta de ramas bun, iar ea se intoarce.