| VisinaDinVisinata a întrebat:

Acum ceva timp am instalat Avg Free in pc. Foloseam Mozilla pe atunci, iar acum folosesc Opera si nu stiu cum sa fac sa apara la acel 'toolbar' de sus statusul paginii (asa cum apare pe Mozilla, scris cu verde, atunci cand pagina este sigura). Trebuie sa instalez Avg-ul din nou, folosind de aceasta data Opera? Sau trebuie dezinstalat mai intai ala instalat cu Mozilla?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ajuta comunitatea de 10 000 de Romani sa impuna respect si sa reziste atacurilor rautacioase ale maghiarilor :(
http://www.erepublik.com/en/referrer/lostROsoul