| chemicalX a întrebat:

Acum in 2011, cu examenele pentru liceu cand se da? si mai este optiunea aia in care trebuie sa alegi intre geografie si istorie? daca da, ce alegeti?

dau fundastraight face

Răspuns Câştigător
| G a răspuns:

Intr-a 8a dai si teza la clasa la istorie/geografie. eu am ales istorie. in schimb examenele pentru liceu au fost doar la mate si romana (si engleza/franceza daca vrei la clasa de bilingv sau intensiv). anul asta nu stiu cum o sa fie, e posibil sa mai schimbe.

4 răspunsuri:
| dede070707 a răspuns:

Cei care au dat anul asta, au dat doar din matematica si romana, fara istorie sau geografie, se poate schimba multe pana atunci. nimic nu e sigur.

:*

| f a răspuns:

Eu asa am auzit
Aleg geografia

| AdRyAnA3 a răspuns:

Geografia mi se pare ma usoara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Istori