| คlєxヅ a întrebat:

Acum serios, ce parere aveti despre metin2? Eu cred ca e ca un drog. Voi de ce v-ati lasat?

20 răspunsuri:
| Maria7070 a răspuns:

Si eu joc metin 2 si mi se pare la fel ca la tine pentru ca cum ai venit acasa de la liceu sa fac sau mast te duci si te joci pe el da e ca un drog

| SongokuJR a răspuns:

Adevarat am prieteni care sunt isterici din cauza metinuluistraight face daca esueaza vreo armura sau pierde un duel MAMA, sa vezi ce crize de copii mici de 3 ani facrolling on the floor Deci e chiar un drog, recunosc si eu joc dar stiu sa am o limita sa ma opresc din joc cand trebuiewinking

| คlєxヅ explică (pentru SongokuJR):

Am si eu cunostinte care s-au omorat pentru ca lea esuat otelul.

| SongokuJR a răspuns (pentru คlєxヅ):

Mama asta deja e fanatismstraight face Doamne fereste

| คlєxヅ explică (pentru SongokuJR):

Unu o jurat pe masa ca daca ii esueaza battle la +9 se arunca de la etaju 10.

| คlєxヅ explică (pentru SongokuJR):

Ce fanatism! E boala curata!

| SongokuJR a răspuns (pentru คlєxヅ):

Si i-a esuat?big grin

| cosminpanait6 a răspuns:

Pentru ca este doar un joc! nu face parte din realitate, si ori cum poti paria degeaba! e joc cu omorari cu bani in realitate chiar! daca dai vreun ban maine poimane te trezesti mancand din gunoaie! deci ai dreptate! metin e o prostie! numai joc de mult! bravo pentru intrebare!

| คlєxヅ explică (pentru SongokuJR):

Da.

| คlєxヅ explică (pentru SongokuJR):

Pai la cunostinte ma refeream si la el.

| คlєxヅ explică:

Va cer banii, pe urma nu dureaza mult si va treziti cu bann.

| BlackVeil a răspuns:

Pentru oamenii slabi poate sa reprezinte un drog, dar in rest este doar un joc.

| danydamibani50 a răspuns:

Chiar metinul este un drog, inainte cand jucam metin eram obsedat, ma jucam fro 8, 9 ore ajunsesem sa visez si noaptea, cand imi esua ceva injuram pana nu mai puteam, deci concluzia este metinul este un drog, nu mai jucati metin va distrugeti sanatatea, bafta.

| คlєxヅ explică:

Ca sa nu ma trezesc cu injuraturi pe aici, eu nu v-am spus copilasi sa va lasati asa de buna voie, va las sa jucati sa va prindeti ca va distrugeti viata.

| mihaican a răspuns:

Jucam si eu dar vacanta sa terminat m-am plictisitttttttttt

| คlєxヅ explică:

Prezentare funny gm metin 2 ro :
GA MiauInternet
GM maatA
SGM Muccens (Mittens)
GM stelUTZA (stelth)
GM Borcan (Blood)
GM Wisckey (Whiskers)
GM Apa (Apho)
GM Licuric (Lioric)
GM Jar (Jared)
GM Lesbi ( Blixen )
GM UnchiOu (Unknow)
GM Bikinis ( Kikinis)
GM Danteluta (Dantes)
GM BunaMorsa (Bonamors)
GM SierraPIPIs (Serapis)
GM ZiuaOn (Zinon)
GM Domion (Damiano)
SGM Alliflash (Alliash)
SGM HapyCaca (Happy Tears)
SGM Altar (Aether).
Deci le-am facut toata lista! laughing

| CălinPL a răspuns:

Du-te ba de aici cu drogu tau.metin2 nu e un drog trebuie sa stii cand sa te abtii deci practic nu e un drog e un simplu joc daca era un joc asa ziceai si despre CS, GTA, Minecraft si WOW.DECI E UN JOC, E SIMPLU CEI SLABI CEDEAZA PRESIUNI CA VEDE ATATEA CHESTII FAINE ACOLO ARME, ARMURI DE ASTEA SI CEDEAZA SI DONEAZA.dar si metinu e folositor la cv stiti e eventu ala OX si poate sa fie OX de culturu generala si inveti de acolo destul de multe.concluzia mea e ca metinu nu e un DROG.

| OnuOnulică a răspuns:

Mi se pare cel mai prostesc joc posibil.

| deeeaqq a răspuns (pentru คlєxヅ):

rolling on the floor)))))) nu te cred.

| Desireღ a răspuns (pentru deeeaqq):

N ai mai auzit de plozi care se omoară doar pentru că le-a eșuat fms ul? sad